| tdy a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un sfat in tunning, vreau sa stiu care ar fi prima modificare pe care o pot aduce unui motor de 1.9 TDI cu pompa de injecție? Ma refer prima modificare cea mai ieftina ca costuri si mai buna in cresterea de HP. Momentan masina are doar stage 1. Multumesc.

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Căutați pe site-urile din Germania sau mergeți la diverse evenimente auto cu astfel de mașini modificate și luați legătura cu cei ce se ocupă cu așa ceva. Chiar faza 1, dar nu este pentru un amator modificarea!

| gogu220 a răspuns:

Vorbeşte cu "simpatik", el se pricepe la maşini.