| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Cum se comporta un audi a4 in curbe? Am auzit ca pentru ca are motorul mai in fata decat celelalte se coporta mai rau ca un golf, este adevarat?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Tu vrei masina cu care sa circuli normal sau pentru raliuri?

| Panamax a răspuns:

De la cine ai auzit poate avea amortizoarele si anvelopele terminate.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut, eu am Seat exeo 2.0 tdi 2011 (identic ca constructie cu Audi B7).E drept, motorul e in fata rau dar masina este confortabila si sta bine in curbe.Am condus si un BMW e90 2.0 diesel al unui amic si clar e mai sportiv dar ca confort e mai ok Audi.Ca confort, liniste pe autostrada, etc e super.

| Alexandrionelu a răspuns:

Nu sta rău în curbe, dar nici nu e o mașină cu pretenții foarte sportive. E făcută pentru utilizare zilnica, confort chiar și pe distante lungi, etc. Tot cam ca și golful, poate chiar puțin mai stabila datorita lungimii.

Răspuns utilizator avertizat