| AlinMadalin231997 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva unde se afla senzorul de turatie pentru un Peugeot 206 2.0 HDI din 2001 cu cod motor RHY!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre cutia de viteze si motor, in partea duperioara, in stanga tinoneriei sau cautatorului cutiei de viteze, dar o sa ai de munca pana il dai jos fin pacate, din cauza spatiului + inca cateva piese de demontat. Atentie la conductele de la termostat majoritatea sunt din plastic foarte casant!