| M._Viorel_Lujeru_1995 a întrebat:

Imi puteti da si mie un link de la o toba sport pentru opel astra g 1.6 8v din 2003 dar sa fie noua?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iti cumperi de toba vrei tu (tii cont mai mult de spatiul disponibil, daca vrei sau nu sa tai bara), si mergi intr-un service pentru montaj, unde se fac adaptarile necesare.
Am lucrat cu un sudor care monta tobe, catalizatoare si altele custom. Din ciocan si sudura facea reductii cu diferenta de 1-2cm, fara nici un fel de adaos.