| Dhanny23 a întrebat:

Imi puteti spune si mie unde pot gasi stop stanga cu galben dacia logan model vechi : http://www.alexbeagroup.bizoo.ro/......en-dreapta daca stiti ceva la un pret mai mic secoud hand nu conteaza. Imi trebuie pana luni...
P.S sunt din Bucuresti

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Scrie pe Google "dezmembrari Dacia Logan" si vei gasi o groaza de modele pentru dezmembrat chiar si in orasul tau, sau "Dezmembraz Dacia Logan... si numele orasului" si vei gasi cu siguranta, dar pentru un stop, gasesti la orice magazin de piese auto nou si nu este deloc scump!