| Drifterx500 a întrebat:

In Galati merita cumparat masini second hand la parc auto? Totul e original sau se mai dă țepe?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Peste tot in Romania sant tepe la masini. In uk gasesti cele mai bune oferte

| kaTTsu a răspuns:

Parcurile de mașini au câteva mașini "făcute" special pentru vânzare. În general sunt modele mai noi și peste 10.000 de euro ce sunt la căutare. Iți cam dai seama de ele pentru ca vor fi mereu cele pe care vor să ți le bage pe gât. Caută un model până în 2015 și încearcă să tragi un mecanic după tine, cineva profesionist, el îți va spune dacă merită sau nu.
Cam de modelele alea trebuie să te ferești, alea peste 10. 000euro pentru că in 95% din cazuri alea au fost daună totală și mai apoi reparate ca să arate "impecabil", dar alea sunt de fapt moarte pe 4 roți. Pentru că sunt cârpite și mai apoi vândute de samsari.

| Panamax a răspuns:

Nu se poate generaliza.
Poti gasi masini ok la fel de bine cum poti sa iei teapa.