| EdyPn a întrebat:

Ma puteți ajuta și pe mine va rog din suflet. Am făcut o diagnoza la mașina (BMW e60 525d)
Si a dat următoarele erori :93fc/9317/A409/A410/ A6A7/9913/4477/44e2//43d1/49e7/4203/9c77/e714/p2621
Astea-s știu ca sunt multe le am aștepta dat revin. Are cineva idee ce trebuie reparat/înlocuit am căutat pe internet dar găsesc in alte limbi și pe translate google traduce aiurea. Mulțumesc ????

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alea se vad pe laptop/tableta de la ce provin, cam multe pagube la masina - poate pierzi in reparatii mai mult decat ai platit pentru ea

| Simpatic a răspuns:

Pai cel la care ai facut diagnoza ar trebui sa stii si ce inseamna aceste coduri, nu de alta dar unii sunt doar mecanici de cartier, la aceste erori stiu (nu cunosc toate diagnozele posibile) ca in dreptul codurilor scrie si ce reprezinta acea eroare, ori cel la care ai facut diagnoza nu se pricepe la asta, daca nu scrie imediata apropiere ai un buton pe care dai click si iti spune in linii mari ce reprezinta acea eroare, acel cod.

Nu sunt atat de simplu de citit, ele pot insemna multe lucruri, de aceea ele trebuiesc citite si interpretate de un specialist, care sa gaseasca cauza, poate fi atat o cauza care sa dea restul de erori sau pot fi cauze multiple.

| Anonim53220 a răspuns:

Ai internetul la dispozitie, foloseste-l impreuna cu capatana