| Coditza19965 a întrebat:

Pe 19.06. 2015 am dat traseul si l-am luat. In cat timp trebuie sa primesc Permisul?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa-l primesti, prin posta, in cca 15 zile calendaristice.

| mgtow a răspuns:

4 zile pana vine asa e normal, mergi la posta sa vezi daca e acolo sau daca nu ai primit aviz de primire mai astepti

| darrio2007 a răspuns:

Daca ai luat si sala in cel mult 2 saptamani.

| OnuOnulică a răspuns:

În 7 zile ar trebui să îl primești.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In exact 7 zile mi-a venit mie, si tuturor cunostintelor care au luat permisul in ultimii ani.

| anonima0101 a răspuns:

O luna

| PinkPanther001 a răspuns:

Eu stiam ca poate sa vina in maxim 15 zile.

| xToToShelx a răspuns:

In 7 zile lucratoare vei primi permisul, poate chiar si mai repedebig grin

| ithunder a răspuns:

Fratele meu l-a dat acum o săptămână si nu i l-a adus, maxim 2 săptămâni cred.