| Stefancalin1997 a întrebat:

pe saptamana viitoare ma pregatesc sa dau sala, momentan fac chestionare de pe drpciv, intrebarea este urmatoarea, cand o sa dau sala vor fi alte intrebari sau tot aceleasi?

4 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Raspunsul se afla in intrebare. Aplica putina logica.

| En3Rgi a răspuns:

Sunt foarte multe intrebari, iti recomand sa nu te duci pana nu faci 10 chestionare la rand corecte.Si la oras recomand 100 de euro, pentru ca de obicei te pica si pentru cea mai mica greseala, asa sunt politistii romanii, cel putin la mine in oras, toti colegii mei au picat pana au dat suta de euro.Bafta!

| alexandru0995 a răspuns:

O sa fie acceleasi intrebari doar ca unele o sa fie sub alta forma..bafta si app cu bani nu mai reusesti

| Moon1997 a răspuns:

Depinde si cat ai invatat sunt 1 mie si ceva de intrebari nu te du la sala daca nu faci toate chestionarele cu 24 macar. asa am facut si eu si nu am luat..cand faceam toate chestionarele cu cel putin 24 am mers la sala si a fost totul bine succes