| VitalBullet a întrebat:

PT categoria E se da examen cu remorca?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Toti tremuram cand punem laba primele zile si dupaceea ne obisnuim. Avem acele emotii mici care nu le dobandim pe moment.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da.

| krysstal a răspuns:

Se da sala si apoi dai traseu cu remorca dupa camion, dar asta numa dupa ce ai categoria c

| VitalBullet explică:

Offsad.Eu acum dau de categoria B dupa care ma baga direct la categoria C si apoi E.Si mie putin teama cu remorca.Mai ales ca nu am inceput nici orele.Deci nu am experienta deloc.Dar oricum de aia se numeste scoala, ca sa ma invete. Urati'mi bafta si nu ma supar daca imi dati cateva sfaturi tinand cont ca aveti cativa ani in spate de condus.Multumesc

| mgtow a răspuns (pentru VitalBullet):

Eu am vechime de 2 ani si ceva pe masina mica si autoutilitara (3, 5t) si anul asta mi-am scos C si C+E nu E cum zici tu. Mai am de dat D si ma vad cu facultatea terminata in afara de licente (atestatele care urmeaza). Dupa cateva ore de sofat nu te plangi deloc ca nu e mare bai sa invarti volanul.

| VitalBullet explică:

Faza e ca pe mine ma cam speria gabaritul.Adica nu e tot una cu B. Oricum cred ca la toti le'a fost frica la inceput.

| mgtow a răspuns (pentru VitalBullet):

Toti tremuram cand punem laba primele zile si dupaceea ne obisnuim. Avem acele emotii mici care nu le dobandim pe moment.

| yulya121291 a răspuns:

Este pentru remorca dar trebuie sa ai si categoria C