| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, scuzele mele de deranj.
Vreau sa imi cumpar o motocicleta adusa din Germania si as vrea sa intreb daca actele sunt okay. Tipul mi-a trimis niste poze.
Vreau sa mentionez ca el mi-a spus ca motocicleta nu este "trecuta pe primarie".
Tot ce pot sa confirm e ca seria de pe motor bate cu cea de pe acte.

https://ibb.co/cwHxf28
https://ibb.co/k1JNvJh

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E romales nea vanzatoru'?

| escapegoatxd a răspuns (pentru mgtow):

Nu.
Tipul se ocupa cu transport, astazi am reusit sa merg pana in satul lui, e plin de vehicule si chestii de vanzare.
Presupun ca nu e teapa avand in vedere ca m-a chemat la el acasa dar incerc sa imi confirm avand in vedere ca-s prastie cu germana happy.

| mgtow a răspuns (pentru escapegoatxd):

Actele pot fi bune dar starea ei. trebuie verificata la un mecanic

| escapegoatxd a răspuns (pentru mgtow):

Starea e okay. Câteva mici retușuri și e ca nouă.
Doar treaba asta cu actele aveam nevoie de ajutor.