| vally77 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar si eu atv asta. CE ZICETI MERITA?
Incap 2 persone pe el? ...Eu am 16 ani.
Va multumesc.
http://www.vand-atv.com/......eftin.html

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu ai voie sa il conduci decat de la 18 ani! Nu se incadreaza la moped si nici in B1 fiindca are sub 400 kg! Si da incap 2 persoane nu chair lejer dar incap, doar ca nu isi merita oricum banii este facut in China si foarte prost din punct de vedere al fiabiilitatii, o sa iti pice pe rand cate ceva dupa el!

2 răspunsuri:
| Manowar a răspuns:

Hai, salut! ...adevarul este ca arata foarte bine dar eu as prefera un buggy (si il mai modifici ). stii ca este sigur buggy-ul si stai comod :d

| vally77 explică:

A avut cineva atv de genul asta? cum ie?