| soundwavex a întrebat:

Ce parere aveti despre ATV RENEGADE(125cc) ( http://www.vand-atv.com/......-600e.html )? Imi trebuie permis pentru acest atv? Daca da, unde se pot face cursurile de legislatie, si cam cat costa? Pot sa il conduc si in afara localitatii/judetului?

Răspuns Câştigător
| pasareacenusie a răspuns:

nu iti trebuie permis da trebuie inregistrat

9 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Iti trebuie categoria A,
dar fie vorba intre noi: daca stai la tara pe coclauri, merge si fara ca nu vine politia prin padure,
cel mai rau sa te spuna unu pe la politie ca circuli fara permis,
eu merg in comuna cu un motor kawasaki de 600cmc, dar pana acum nu m-au prinslaughing

| cudyu007 a răspuns:

Frate la d ala nu trebuie permis tonguehappy are capacitate mik tonguehappy si eu cred ca imi iau ori d ala ori un mini cross

| pasareacenusie a răspuns:

Mariuse esti varza ba nu iti trebuie A-ul laughing ca ala e doar de motocicleta si din astea pe 2 roti... si eu am 12 ani si am un renegadewinking dar trebuie inscris

| sNoWbloW a răspuns (pentru pasareacenusie):

Salut... cum iti merge renegade-ul vreau sa-mi iau si eu? Ai avut ceva probleme cu el?

| pasareacenusie a răspuns:

Si te-as ruga sa imi spui daca ai avut probleme cu el si in special daca ti-a picat lantul

| aLe_8074 a răspuns:

Din cate stiu cei care detin permis de conducere pentru autovehicole pot conduce si ATV-uri

| soundwavex explică:

*Am uitat sa precizez ca am 16 ani! Deci in concluzie nu detin un permis de conducere!

| Traian_Rapeanu_1977 a răspuns:

E o panarama mai ales cele cumparate de la Buzau, dupa ce il cumperi isi bat joc de tine cind vine vorba de garantie

| ATVs a răspuns:

Daca stii sa il ingrijesti, e genial
El nu e facut pentru offroad sau pentru viteza; e facut pentru copii
Daca ai 4000 de euro si nu ai ce face cu ei, atunci ia-ti un ATV care chiar merita banii astia
Daca vrei sa te distrezi un an, maxim 2 (daca ai grija de el, bineinteles), atunci cumpara-l. Astept opinia ta