| iooon a întrebat:

trec direct la subiect.as avea nevoie de jante de bicicleta unde gasesc? sa fie si duble si de aluminiu si de otel si cu n spite nu ma intereseaza, am nevoie de o janta spate dar daca gasesc un model marfa poate imi iau doua si pentru fata.trebuie sa mai spun ca janta spate are frana cu saboti si 6 viteze, ma rog 18(toata bicla) daca inmultesti cu 3(foile). Multumesc frumos! astept raspunsurile voastre.linkuri as prefera, mersi.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pe noi ne duce capul pe tine nu prea din moment ce nu dai dimensiunile si vrei janta. Iti dau eu de la un tractor si le pui pe bicicleta. Oricum nu pari prea mancat... cu jantele alea fi sigur ca nu mai poti misca bicicleta dupa loc laughing

| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca iti dau o gura de fan taci?

| ciorbel a răspuns:

Pai nu ai dat nici o dimensiune, dar gasesti si pe okazii sau mii de alte site-uri asemanatoare!

| ciorbel a răspuns:

Labar prost cu mata aia curva care suge ****!

| iooon explică:

Credeam ca va duce capu'...26 X 195

| iooon explică:

Daca stii mii de site-uri spune-mi si mie cateva.10 site-uri iti cer nu mii, da tu zi acolo

| iooon explică:

Bine ca esti u destept pai gasesti u pe bmx atatea viteze sau pe o semicursiera(care are peste 18 viteze sau cate are)si in plus am cerut site-uri unde gasesti ce marime vrei(nu vroiam sa imi gasesti tu model si din ce vroiai tu) eu atat vam rugat dar traim in romania.si cum poate sa te duca mintea pe tine taran pro st ce esti, acolo la tine va dati cu tractoru