| Danutz_5575 a întrebat:

de curand vreau sa imi achizitionez o bicicleta.Pretentiile mele sunt putin cam ridicate si nu prea gasesc nici o bococleta care sa imi satisfaca gusturile si bineinteles, buzunarulhappy. Intr-un buget de 10 sau pana in 10 milioane lei vechi as vrea sa se incadreze o bicicleta de 24", 26" sau 28" cu discuri de frana fata-spate, cadru...preferabil de aluminiu dar merge si de otel, pedale de aluminiu, suspensii full sau doar fata si cauciucuri mai subtirele,nici prea-prea,nici foarte-foartelaughing OK,cam astea sunt pretentiile mele de la o bicicleta! Acum, daca stiti vreun model care sa indeplineasca cerintele....Plz,Help me!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Pai eu ti-as sugera un Mountain-Bike DHS nou, Sau un UMF second-hand

| Danutz_5575 explică:

Nu stiu ce sa zic...sa cumpar un DHS cu cauciucuri mari si ulterior sa le schimb cu unele mai finute? Inca nu m-am decis.Alte exemple?