| KRIIIX a întrebat:

Salut tuturor. Luna viitoare vreau să îmi achiziționez un scuter Aprilia RS50 și momentan sunt în altă țară, sunt curios dacă ar încăpea într-o remorcă de 750kg pentru cat. B, știe cineva? Dacă nu, poate cineva să mă ajute cu dimensiunile unei astfel de remorci? Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O Aprilia RS 50 are 1995 mm. O remorca de 750 are 2020 mm (ce am gasit eu). O poti pune si pe diagonala daca este alt tip.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Incape fara dubii si in remorca mai mica.Ii scoti o roata eventual dar nu e nevoie.