| VioVio98 a întrebat:

Salut tuturor, stie cineva unde as putea gasi o mufa jack mama pentru un cd-player pioneer DEH-X5500Bt,am nevoie de mufa a1ceea de pe panoul frontal.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Mufele jack sunt universale, și scoase pe piața de mai mulți producători, și de calități diferite. Ele se potrivesc dacă se ține cont de dimensiunea cerută de aparat (care este scrisă în manual).

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu stiu daca ai gasit până acum, dar asa ceva se găsește la magazinele de instrumente muzicale.

| VioVio98 explică (pentru anonimg):

Oare as gasi?

| anonimg a răspuns (pentru VioVio98):

Mufele jack sunt universale, și scoase pe piața de mai mulți producători, și de calități diferite. Ele se potrivesc dacă se ține cont de dimensiunea cerută de aparat (care este scrisă în manual).