| LiviuX0X0 a întrebat:

Salut,un site bun de chestionare auto?!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Https://drpciv.ro/dlexam
Este site-ul oficial, cu formatul si intrebarile exact ca la examenul oficial pe care il vei sustine.
Nu iti recomand sa faci chestionare pe alte site-uri, cand am dat eu de permis erau foarte multe site-uri cu chestionare facute prost, cu raspunsuri gresite si o exprimare foarte rudimentara, fata de drpciv. Alea mai mult incurca.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt 2 foarte bune: drpciv.ro (site-ul oficial al Directiei de permise...) si scoalarutiera.ro.