| RazvanC28 a întrebat:

Salut! Unde pot plati taxa de 89lei pentru permisul de conducere?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De ex la cec sau la orice Staţie de Plată SelfPay dintre cele peste 5.500 de pe teritoriul României.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fisc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu care mai sunt regulile acum, dar eu am plătit-o online (mi s-a zis de la școala de șoferi că doar așa se poate). Practic mi-au dat datele contului de la Taxe Auto sau ce era, iar eu am făcut un virament bancar în acel cont, de 89 de lei. Apoi am pus chitanța (din aplicația de internet banking) în dosar.

| PetraMath a răspuns:

La CEC, trezorerie, online sau stații de plata selfpay.