| Girly97 a întrebat:

Buna! Am si eu o nelamurire: daca un dosar de scolarizare expira iar persoana nu a reusit sa promoveze proba practica pentru obtinerea permisului de conducere, ce se va intampla cu taxa de 89lei pentru permis platita in avans inainte de prima vizita la DRPCIV pentru inregistrarea dosarului de examinare?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia e, i ai pierdut.

| VoidEternal a răspuns:

Îi pierzi, ce altceva.

| vampirasul a răspuns:

Meci mai prost ai de platit tot inca o data, conduci mai bine urm data bafta
:*

| Pubexpresssrl a răspuns:

Taxa de permis se plătește o singura data ca ei un permis nu mai multe.
Îți garantez 100 la suta.
La mine în oraș este foarte aglomerat a. dat sala de 2 ori apoi când sa dau orașul am prins o singura data sa dau și a expirat dosarul am făcut alt dosar am plătit alta școală am făcut akta fisa medicala totul de la 0 fără taxa de permis.