| disty a întrebat:

Vinde cineva genti la mana a doua pe 14', 4 100 sub 300 lei?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Geanta poate sa fie de piele sau material diferit, janta o gasesti la fier vechi ieftina.

| disty explică (pentru mgtow):

Ha ha ce amuzant poftim jante si nu mai raspunde daca nu ajuti cu nimic

| mgtow a răspuns:

Http://scri.ro/jante-sau-genti-343.html invatati bine gramatica si la fier vechi gasesti orice.

| disty explică (pentru mgtow):

,,fiare vechi'' daca tot vorbim de gramatica.

| mgtow a răspuns (pentru disty):

Mai ai de invatat pustiule laughing

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Genti, trolere, sacose de iuta cu maner, valize si alte tipuri de sacose de transport gasesti la piata sau in targ.

| Sanziana88 a răspuns:

Dar nu trebuie sa fie la mana a doua, gasesti foarte usor si noi, la reducere si la un pret foarte bun, vezi aici www.shopimo.ro/genti-de-mana

| disty explică:

Jante auto