| RiasX a întrebat:

Salut! Vreau sa cumpar o masina sh inmatriculata pe Olanda, iar mai apoi sa o inmatriculez pe numele meu in Romania. Ce acte trebuie sa primesc de la propietar pentru ca procedura sa fie incheiata cu succes? Si daca am nevoie de contractul vanzare/cumparare, de unde il pot lua? Va multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Recomandare (ca să nu iei țeapă): adresează-te unei firme de intermediere, au comisioane REZONABILE și mergi pe mâna profesioniștilor