| Doku2002 a întrebat:

Salut.
Vreau sa cumpar un motocross/atv pana in 800, maxim 1000 euro. Ce-mi recomandati? Am 16 ani, 75 kg si 1.71 inaltime.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti recomand sa iei intai carnetul de conducere (dupa 18 ani).

| DaniTDCI a răspuns:

Of of adrenalina asta, anturaju' a? hai sa fiu "smecher". lasa chestiile astea ca nu sunt de tine, pe langa ca e periculos si nu ai experienta in conducere, mai e si puternic si crede-ma ca la 1000 euro nu gasesti tu cross sau atv de 800, daca tot ai nevoie de niste plimbari cumpara-ti si tu un scuter, crede-ma ca nu e tot una sa te prinda politia cu un scuter de 50 sau un cross/atv...

| Doku2002 explică (pentru DaniTDCI):

laughing))) Critici fara sa ma cunosti, nu e vorba de anturaj/smecherie aici, m-am descurcat de unul singur fara sa fiu condus de altii. Astept totusi sa mi se raspunda corect la intrebare.

| DaniTDCI a răspuns (pentru Doku2002):

Nu pa dracu, si apropo ti-am raspuns cat se poate de corect la intrebare

| mirceakitsune a răspuns:

Iti recomand sa stai cuminte si sa mai cresti pentru astea

| Doku2002 explică:

Am specificat ce model bun imi recomandati de atv/motocross, sunt cu capul pe umeri la cei 16 ani ai mei stati voi linistiti laughing