| schafer a întrebat:

vreau sa dau de permis si nu gasesc pe net un site cu legislatia rutiera ce cuprinde si mecanica (asta mai noua )...

Răspuns Câştigător
| mihai_8348 a răspuns:

Drpciv este cel mai bun site. direct de la politie.intrebarile care le gesesti si la sala.fa un cont si dai la testare examen online.mult succes.

1 răspuns:
| eugem35 a răspuns:

O gaseti in magazin la raionu carti in cora, colegu dac esti comod si inveti de pe net, mai fa miscare
si baft a
si o urare ai sa iei tu categoria B cand am sa iau categoriaD