| alingam a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un karcher si as vrea sa stiu daca trebui neaparat sa il conectez la un hidrofor sau are el pompa de trage apa...ma poate ajuta cineva cu o informatie?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aparatele in genul ala au nevoie de o presiune constanta, nu trag apa singure.
E nevoie de o presiune de 1-2 bar la intrare, altfel nu functioneaza.

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

Intrebarea asta am avut-o si eu dar am fost la salonul auto anul trecut de la Bucuresti si aveau ala cel mai nou al lor (700 de lei costa). Poate sa traga pana la adancimea de 10 m din pacate