| DangerF a întrebat:

Salut. Vreau sa imi iau niste huse de piele pentru scaune pentru un VW Passat B6. Am gasit asta: https://www.realauto.ro/......-2010.html
Credeti ca sunt bune? Adica singura mea intrebare e cum se spala? La masina sau manual? :))

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu nu pun niciodata huse pe scaune.
Daca nu imi place cum arata, cumpar alte scaune. Tapiteria scaunelor este de calitate mai buna decat orice husa.
Husele se spala fara probleme la masina, dar vezi ce scrie si pe eticheta lor.

| SharpEagle a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai, nu, cred ca smecheria e alta. laughing
El ar fi vrut tapiserie tip alcantara, numa ca n-a luat asa masina. Si acum vrea sa-i puna huse alcantara, ca-i mai sic masina asa. big grin

1 răspuns: