| Andreea_Nicoleta_2000 a întrebat:

Vreau sa imi iau un 5-er sau 3-er 2007-2009, diferenta aia de 1% la consum nu ma intereseaza. Ce recomandati?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce masina e aia? Exprimate clar.

| Al3x998 a răspuns (pentru mgtow):

E bmw seria 3 / 5.

| mgtow a răspuns (pentru Al3x998):

Cea din 2009. Benzina e buna.

| Simpatic a răspuns:

Un GTR nu te intereseaza pentru tine il dau gratis happy (vezi avatar)
Daca ar fi sa aleg dintre cele doua as alege seria 3 ca este mai aspectuoasa dar neaparat cu tractiune integrala (xdrive).
Eu as lua doar benzina ca sunt fan benzinare dar tu poti alege si diesel!

| Sofer a răspuns:

Depinde si ce buget ai. amandoua sunt super tare mai ales daca o cumperi cu packet M. Bmw seria 3 e90 ar fi mai ieftin decat seria 5 e60. Eu as alege seria 5.

| Juravle_Mihai_1997 a răspuns:

320d cu xdrive sau 530d rwd