| harim112 a întrebat:

Salut,vreau sa imi iau un A4 si am gasit unu dar vreau sa stiu daca merita happy
Audi A4 2.0 TDI 180 Cp Km 164150 An 07. 2005 Motor 1989 cm3i! Dotari: Computer bord Carte service Volanta noua Inchidere centralizata 2 chei Parbriz & oglinzi incalzite Proiectoare ceata Scaune reglabile Climatronic Geamuri&oglinzi electrice Radio cd original audi Incalzire in scaune.
Am inteles ca motoarele de 2.0 nu sunt asa bune voi ce spuneti happy
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FakeJoker a răspuns:

Este imposibil ca masina asta sa fie 2000 de euro, un model dinasta ( a4 b7) sare in 5.000 lejer, fara datori si an mai vechi. Ceva e in neregula, nu te uita niciodata dupa masini ieftini, nu aduc nimic bun dupa ele. Daca gasesti ceva si crezi ca e super pretul, cauta acelasi model pe olx sau autovit, si compara. Mi se pare dubios, cel putin mie, o masina care este aprox 7000 euro sa fie 2000, si cu volan pe stanga.

3 răspunsuri:
| FakeJoker a răspuns:

Ce pret, in primul rand? Prea putini km pentru ani ei? Carte de service. ceva? Adusa din afara?(Germania)?, factura pentru aceea volanta, sau doar pe spuse?
Cat despre motoarele 2.0, intr-adevar, sunt un pic mai problematice decat restul, mai ales din gama VAG, dar sunt si unele care sunt pur simplu motoare normale unde mai se duce un debitmetru, mai se duce o bujie incandescenta si cam atat.
Depinde de cod motor, nu stiu unul de la acest model sa-ti spun care ar fi bun, dar poti cauta pe net.

| harim112 explică (pentru FakeJoker):

E adusa din afara dar e cam iesftina 2. 200e si nu stiu de ce ..masina arata ok dar nu am fost sa o probez inca. Uite, arunca si tu o privire.
https://m.bestauto.ro/audi/a4/berlina/auto/3683369.htm?pgsource=publi24.ro

| harim112 explică (pentru FakeJoker):

E adusa din afara dar e cam iesftina 2. 200e si nu stiu de ce ..masina arata ok dar nu am fost sa o probez inca. Uite, arunca si tu o privire.
https://m.bestauto.ro/audi/a4/berlina/auto/3683369.htm?pgsource=publi24.ro

| FakeJoker a răspuns (pentru harim112):

Este imposibil ca masina asta sa fie 2000 de euro, un model dinasta ( a4 b7) sare in 5.000 lejer, fara datori si an mai vechi. Ceva e in neregula, nu te uita niciodata dupa masini ieftini, nu aduc nimic bun dupa ele. Daca gasesti ceva si crezi ca e super pretul, cauta acelasi model pe olx sau autovit, si compara. Mi se pare dubios, cel putin mie, o masina care este aprox 7000 euro sa fie 2000, si cu volan pe stanga.