| Razvyyy2014 a întrebat:

Salut,vreau sa imi schimb boxele pe spate la un astra g break 2002 si am auzit ca nu se potrivesc orice boxe, doar daca tai din ele sau nu stiu cum. As vrea si eu mai multe detalii daca se poate si ce boxe care s-ar potrivi mi-ati recomanda. Multumesc

2 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Scoate o boxa si mergi cu ea cand iti cumperi altele si cauta-ti pe marimea originala, ca gasesti.

| GabrielStn a răspuns:

Daca vrei SH, poti cauta la dezmembrari, dar nu le cumpara pana nu le faci proba. Daca vrei noi, gasesti prin magazine..pana atunci citeste putim pe forumul asta, poate iti e de folos http://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=929 Succes!