| Antievo a întrebat:

Vreau sa ma ajutati sau sa imi recomandati niste boxe pentru masina eu acuma am pe ea boxe de 13 cm si as vrea sa imi recomandati niste boxe buna cu un sunet si bass bun.Sau daca are cineva statie auto de vanzare.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu 'atatea detalii', nu prea avem ce recomandari sa-ti dam.
Din difuzoare de 13cm, greu scoti bass, mai ales daca ai vreo masina cu 0 materiale insonorizante in zona difuzoarelor.
Daca se aud ok difuzoarele astea, fara distorsiuni, ai un player bun si spatiu in portbagaj, iti recomand sa pui direct un subwoofer cu statie de amplificare, eventual un pachet de bass de la Magnat sau JBL. Insa evita incintele inchise (sealed).