| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa schimb ambreajul la masina dacia logan 1.5
-am fost la service dacia din berceni turnu magurele, si ma costa total 1600 (16 mil)
-am fost si la auto nesty din aparatorii patriei acolo ma costa 1300(13 mil)
Nu stiu unde sa merg. Unde credeti ca face treaba mai buna?
Nu e vb de cateva milioane in plus dar ma intereseaza undeva sa fie totul ok sa nu am probleme.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cei care iti iau 1600 posibil sa nu aiba clienti si vor sa incaseze cat mai mult de la un client, cand il prind.Neavand clienti probabil ca li s-a dus vestea ca nu prea fac treaba buna.Si nu se inghesuie nimeni.Iti recomand pe cei unde te costa 1300 lei.