| Sarcopt a întrebat:

Am un Cielo din '99, motor 1.5 benzină şi nu ştiu ce bujii trebuie să-i iau, poate mă ajută cineva. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un magazin de piese auto. Va sti ce sa-ti dea. Daca se mai gasesc.

| Ilie_Razvan_Adrian_1968 a răspuns:

Sint gramezi de piese, in tirg la Vitan, au Brisk, Champion, inclusiv magazin de piese daewoo, la baraci in fata la intrare, sunt cele cu filet mai lung, cam la 7-10 lei buc, dar 4-5 ani n ai treaba! Am Cielo, e ok la orice, sunt multumit de masina!