| Atsyxyvb4b4 a întrebat:

Salutare, am un golf 4 2003 cu pachet 25 anniversary care cuprinde prelungire bara fata, prelungire bara spate, praguri + eleron.
Am rașchetat o bordura cu prelungirea de la bara din fata și s-a rupt în partea din dreapta.
Sunt interesat dacă știți cât m-ar costa repararea ei și revopsirea prelungirii barei din fata plus praguri.
Precizez ca prelungirea nu a căzut de tot de pe masina încă este acolo.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Se poate lipi bara care nu e distrusa, asa cum e acolo la tine, exista serviceuri care fac asta si anume lipesc in plastic, cat despre vopsirea barei fata si a pragurilor> la bara din fata acolo este nevoie de retus adica nu se vopseste toata bara, iti poate explica un vopsitor auto de la service cat costa, fiecare are un anumit pret!