| Mihaitzaplesanule a întrebat:

Salutare, am un Vw polo Cross din 2005, cel cu farurile separate. Un proiector îmi este ars, doar dacă desfac tot carenajul pot schimba becul sau exista vreo posibilitate sa scot proiectorul in exterior cumva?

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Salut! În cazul în care farurile sunt separate, este posibil să fie necesar să desfaci tot carenajul pentru a înlocui becul ars. Dacă există un acces ușor la proiector, atunci ar trebui să fie posibil să îl scoți pentru a înlocui becul. Este recomandat să consultați manualul de service al mașinii sau să căutați tutoriale video pentru a afla exact cum poate fi accesat proiectorul