| Honoriu_Pop_2002 a întrebat:

Salutare.
Care ar fi problema?
Am pus testarul astăzi pe b7 2008 și mi-a aparut asta P1588 electrovana batiu motor circuit deschis.
Dar nu am nici un simptom sau ceva sa nu tragă motorul sau etc.
Aștept niște păreri

5 răspunsuri:
| Savu4iosif a răspuns:

Omule nimeni nu intelege ce vrei sa spui... Fi mai exact

| Honoriu_Pop_2002 explică (pentru Savu4iosif):

P1588 electrovana batiu motor circuit deschis am scrie acolo ca mi-a aparut pe tester eroarea asta

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La numarul 17996 se da un raspuns dar trebuie vorbit cu un specialist. Eu n-am inteles nimic desi mi se pare caice asa: Solenoidul de control al montajului motorului, banca 1 & 2 – circuit deschis Rezolvarea: Cablare, solenoid de control al montajului motorului.
https://4mgv.com/coduri-de-eroare-audi/

| Honoriu_Pop_2002 explică (pentru Salontanul):

Am rezolvat mulțumesc!

| beniamin111 a răspuns (pentru Honoriu_Pop_2002):

Îmi spui și mie care a fost cauza ce piese ai schimbat și cât a costat