| sNoWbloW a întrebat:

Salutare... ce credeti despre atv-urile de 125cc(Renegade, Hummer) sau despre dirt-bike-uri?
Sunt bune, are cineva?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

In locul tau mi-as lua o bicicleta, e mai ieftina si faci si mai multa miscare. si nici nu iti trebuie permis categoria A la bicicleta.

| CatalinOrzan a răspuns:

Mai bine ia-ti un ATV pentru ca... are motot, ajungi mai repede la destinatie, si... e mai distractiv! happy

| Gabriel123tecu a răspuns:

Am un atv si este foarteyare si consuma putin, cand esti intr-o groapa cu noroi sa nu o amalezi.