| Ambicatus a întrebat:

Salutare, curând voi face 16 ani şi vreau sa fac cursul A1 apoi sa cumpăr o motocicleta.
Am nevoie de nişte recomandări şi un loc de unde pot cumpăra (nu sunt interesat de cele second-hand)

Răspuns Câştigător
| Clujean25 a răspuns:

Dacă ești din București, dealer Honda găsești pe bulevardul Expoziției, Carpați Motor: http://www.honda-moto.ro/dealeri/16/bucuresti-carpati-motor

Dacă îți iei primul motor nou, măcar fie-ți milă de el și pune-i crash pads... :))

2 răspunsuri:
| Clujean25 a răspuns:

Nu prea merită să îți iei de nou primul motor, dar dacă ții tu neapărat, eu îți recomand Honda CBR 125 pentru A1. Legat de reprezentanțe, spune-ne prima dată din ce oraș ești...

| Ambicatus explică (pentru Clujean25):

Mulțumesc pentru răspuns, sunt din București

| Clujean25 a răspuns (pentru Ambicatus):

Dacă ești din București, dealer Honda găsești pe bulevardul Expoziției, Carpați Motor: http://www.honda-moto.ro/dealeri/16/bucuresti-carpati-motor

Dacă îți iei primul motor nou, măcar fie-ți milă de el și pune-i crash pads... :))