| Nita_Alin_2002 a întrebat:

Salutare, o recomadare de boxe pentru un logan din 2017? Ma intereseaza ceva sa se auda tare si clar, buget maxim de 500 de lei pentru toate 4. Multumesc

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca incap 16.5cm, cumpara din dezmembrari niste difuzoare de Opel Vectra C si apoi izoleaza fonic portiera. Daca ai si un player serios (Alpine, Kenwood), vei avea un sunet foarte bun.
Boxele la 250 de lei/perechea nu se vor ridica niciodata la nivelul unor boxe OEM de masina respectabila.
Boxele de Vectra C sunt rezistente si cu sunet foarte placut, de aia ti le recomand. Ar fi mers si de pe Golf 4, dar sunt vechi si majoritatea s-au rupt/descentrat.

| AlexMondialu99 a răspuns:

Salut tovarase. Iti pot recomanda niste boxe de la jbl