| icszero a întrebat:

Salutare!
Stie cineva cam in cat timp se umfla o roata de masina pana la 2 BAR cu o pompa de picior cu 2 cilindri? Pt ca am umflat o roata pana la 2 BAR cu o pompa automata in 30 minute.

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu stiu sa iti spun exact, dar sigur nu iti ia 15 minute. Pompa aia automata a fost probabil de jucarie, nici cu un compresor de frigider nu iti ia 5 minute, da de unde 30...

| sincer a răspuns:

Atasaza pe furtun un capat cu manometru si ai sa te convingi singur. Te poti cronometra oricand si fara ajutoare, eu as merge la peco ca orice peco aree compresor cu manometru cu tot.

| Nuuu a răspuns:

Du-te la benzinarie! Acolo au o pompa speciala!

| spiga92 a răspuns:

Depinde cat antrenament ai la picioare.si la maini