| GamingProHD a întrebat:

Am si eu o intrebare, bicicleta electrica, are limitator de viteză? Daca da, cum pot sa-l scot?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred ca are limitator, unele merg in 50 km/h dar daca ar merge mai repede s-ar duce bateria repede. Un roman a inventat o bicicleta care atinge 80 - 90 km/h pe curent

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Depinde de modelul bicicletei pe care îl ai, exista unele cu limitator, dar și fără iar limitatorul nu îl poți scoate deoarece exista șanse de accident la o viteza exagerata.