| StefanCristi a întrebat:

Salut tpu.ro, pe viitor vreau să îmi iau bicicletă electrică, am o întrebare bicicleta electrică se încarcă la priză?

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Are un redresor ce incarca din priza exact cum incarci telefonul asa se incarca si bicicleta.

| StefanCristi explică:

Salute tpu.ro am dat cu o cream gel pentru față aloe vera e posibil sà se fi iritată tot corpulent nu doar fața? acum am mâncărime pe față gât ur
Urevhii nas picioare subraț ce leach există? Din minut în. minut mă scrapin ajutorrr plus nu mai suport am mâncărime din avea asemănătoare ca şi cum sar Alexa pe time un țânțar doar că nu am aşa ceva pe mine dat presimțu coincide