| DjDey a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un atv de 125cc dar am niste banuieli.Imi puteti spune la ce varsta este bun adica eu am 16 si nu stiu daca mii bun adica nu ii prea mic pentru mine?
http://www.tocmai.ro/atv-venlo-12146865.html - Acesta este atvul pe care vreau sa il cumpar.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti fie mic, cunosc pe cineva de 15 ani care are (cred ca exact chiar modelul acela) un atv si incape pe el, ba chiar incap 2 persoane. Oricum o sa-l probezi cand o sa-l cumperi. Si deja e foarte bun la acei cc. Poate de la 18 ani sa-ti iei ceva mai mare.