| LpnMEDIA a întrebat:

Salutare TPU-isti,
Ma poate ajuta cineva cu o recomandare de firma de la care pot sa inchiriez un camion cu macara?
Am nevoie sa manevrez si sa transport niste containere maritime

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intereseaza-te la firmele mari de constructii si de transport din zona ta.
Cei de la politia rutiera iti pot da detalii referitoare la care firme pot intra in discutie.

| LpnMEDIA explică:

Eu am gasit siteul https://www.camionmacara.ro si am colaborat cu ei! ii recomand