| ArvunescuOvidiuuu a întrebat:

Salutare TPU
Navigația mea originala de la mașină (passat b6) s-a blocat, când o aprind apare safe sau ceva de genul dar ea e blocata si nu merge sa fac nimic nici măcar sa bag codul pin. Ii pot sa resetare din testar sau singura varianta e cea cu decodarea ei
Mulțumesc

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Pt ca ai incercat sa bagi codu ala de mai mule ori, asa ca tea blocat laughing ce mai rahaturi si pe vremea aia cand erau la moda asta cu radioul codat laughing ce or fi vazut aia bun la asta, doara ei stiu.

Ce poti sa faci acum? Pune cheia in contact, dar fara sa pui contactul, lasa asa cateva ore cel putin vreo 2 ore, nu trebuie sa stai acolo, deci lasi cheia in contact, unsile inchise, deci nchise nu incuiate, dupa 2-3 ore mergi si incearca sa vezi, ar trebuie sa te lase sa bagi iar codu ala.
Dar casca bine urechile ce bagi iar laughing