| cascadoryes a întrebat:

Salutare tpu.Prelatele de pe masinile cabrio, adica cele decapotabile, sunt rezistente? Adica acele prelate rezista la apa, ninsoare, gheața etc. sau poti sa ai surpriza sa vezi masina inundată? Intreb din curiozitate.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu vorbim de o masina veche de 20 ani la care prelata e vai de capul ei normal ca sunt rezistente. Ce producator crezi ca scoate o masina cabrio cu acoperis textil prin care ploua?

1 răspuns: