| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

Stie careva, in Germania ai voie sa dai kilometrajul inapoi la masina? Atunci cand cumperi o masina din Germania, e mai sigur ca in Romania?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cand o cumperi de la un dealer autorizat, da, e mai sigur. Daca o cumperi de la turci care vand masini la mana a doua care au apartinut unei babute care mergea cu ea pana la Aldi si inapoi, e din 1989 si are 30 000 km, fugi cat te tin picioarele.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E infractiune in Germania, asta nu inseamna ca samsarii nu o fac. Daca o iei de la dealer ar trebui sa fie ok