| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa invat si ordonanta de urgenta a guvernului pentru sala (scoala de soferi) sau doar regulamentul?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, trebuie sa stii si OUG 195/2002, rep. in 2006, cu md. si compl. ulterioare si din aceasta o sa fie intrebari la proba teoretica.
N-ar strica sa citesti si Ordinul MAI nr.268/2010, privind examinarea pentru obtinerea permisului de conducere, cu md. si compl. ulterioare si acesta te va ajuta putin.

| ExprimareLibera a răspuns:

O citești așa în mare, nu te apuca de tocit. Baga chestionare la greu, înveți din ele.