| criss8585 a întrebat:

Salutare tuturor! Am promovat examenul teoretic pentru permisul de conducere acum 2 zile. De ce sunt nevoit să aștept atât de mult până la traseu? Atâta bătaie de joc e in tara asta? Mentionez ca pe data de 6 ianuarie 2021 am traseul.

1 răspuns:
| Vântulalb a răspuns:

Bataia de joc e data de faptul ca sunt multi candidati. Multi vor sa aiba un permis. Putini sunt bine pregatiti si il iau de prima data. Stiu cazuri care au dat de 6-7 ori. Ei aglomereaza examinatorii.