| Gicu_Nistor_1996 a întrebat:

Salutări la toata lumea,, întrebarea mea ar fi: cum pot porni webasto(sirocoul) de pe un Touran cu motor 2.0 tdi, cod motor BKD din 2006,, . sirocoul este modelul cu telecomandă, cand apas pe on doar clipește dar nu pornește sirocoul,, si se mai poate porni din bordul mașinii cu programare dar nici asa nu pornește....ma poate cineva ajuta? multumesc

1 răspuns:
| alexwahl a răspuns:

Poate sa fie doar o eroare electrica sau bujiile incandescente nu functioneaza. Du-te si fa-i un Tester. Cu siguranta vei afla mai multe. Te astept cu vesti.