| Andreipascu a întrebat:

Salut! Am un scuter pegeot 2014 motor 125 sport și nu mai funcționează bordul și nu mai pornește, mă poate ajuta cineva cu rezolvarea problemei.

1 răspuns:
| Emulatorvibrant a răspuns:

Da,da-l la fiare si cumpara-ti altul cu ce mai strangi pana la toamna laughing)
Nu o lua in nume de rau da' cunosc multe cazuri in care diverse victime au cam stat cu scuterele n "servis" si juma de an fara sa si rezolve vreo problemele tehnice... Uneori un scuter poate fi mult mai complicat decat o masina!